Preskočiť na obsah

Miestny rozhlas 20.09.2021

Zverejnené 20.9.2021.

Kategória
  1. Doktorka Ožvoldíková a doktor Ožvoldík oznamujú svojim pacientom že od pondelka 20.9.2021 budú na ambulancii očkovať proti chrípke. Nárok na očkovanie majú všetci pacienti poisťovne dôvera a union. Všeobecná zdravotná poisťovňa zatiaľ hradí očkovanie pacientom nad 59 rokov a s chronickým ochorením. Vakcíny máme na ambulancii.
  • Oznamujeme občanom, že obecný úrad je v utorok 21. septembra 2021 z dôvodu školenia cca do 14:00 hod. zatvorený.
  • Po obci sa potuluje fenka amerického staforda, nakoľko sa nedá vo voľnom priestranstve odchytiť, prosíme občanov, ktorým by sa podarilo ho zavrieť do svojho dvora, aby  to nahlásili starostovi obce.
  • ZŠ s MŠ oznamuje občanom, ktorí môžu darovať dyne pre deti do školy, že môžu volať na mobil. 0911 942 728 a škola  si dyne príde prevziať.
  • Oznamujeme občanom, že zajtra v utorok je otvorená obecná knižnica v čase od 15:00 hod. do 17:00 hodiny.
  • Dôstojný pán farár oznamuje občanom, že z dôvodu choroby budú od dnes až do odvolania sväté omše slúžiť súkromne-neverejne. Úmysly  sv. omší budú odslúžené tak ako boli vyhlásené.
  • Vážení občania. Bratislavská vodárenská spoločnosť odmeňuje svojich ekologicky zmýšľajúcich zákazníkov. Stačí, ak si namiesto klasickej papierovej faktúry aktivujete online faktúru a môžete vyhrať vodu zdarma na celý rok, zariadenie Sodastream,  alebo ovocné sirupy. Vďaka online faktúre môžeme spoločne ušetriť až 12 ton papiera, stovky stromov a milión litrov vody ročne. Aktivujte si online faktúru a hrajte do 5. októbra 2021 o skvelé ceny. Viac sa dozviete na stránke www.setrimpapier.sk. Vaša Bratislavská vodárenská spoločnosť.