Preskočiť na obsah

Miestny rozhlas 28.06.2021

Zverejnené 28.6.2021.

Kategória

..Hľadáte prácu v stabilnej spoločnosti, ktorej záleží na zamestnancoch? Kaufland hľadá do svojich obchodných domov v Skalici a v Senici kolegov a kolegyne na rôzne pracovné pozície. Neváhajte, uchádzajte sa o prácu už teraz a budujte si kariéru v medzinárodnej spoločnosti, ktorá ponúka svojim zamestnancom atraktívne finančné ohodnotenie, širokú škálu benefitov a príjemné pracovné prostredie. O prácu v obchodnom dome Kaufland v Skalici alebo v Senici sa môžete uchádzať na stránke: kariera bodka kaufland bodka sk. Viac informácií nájdete aj na plagáte, ktorý je vyvesený na obecnej tabuli.

2. Firma Bioaspa, spol. s r. o., so sídlom Hollého 406, Kúty, Vás pozýva na samozber biojahôd. Jahody si do prinesených nádob môžete nazberať ešte do stredy 30.6.2021, ktorá bude posledným dňom samozberu.  Cena je 2,50 € za kilogram nazberaných jahôd. Bližšie informácie na tel. čísle 0918 220 888.

3.Firma Bitúnok Gajary oznamuje občanm, že zajra v čase od 11:30 hod. bude na dvore Obecného úradu ponúkať čerstné bravčové a hovädzie mäso a mäsové výrobky.

4. Poľovnícke združenie Smolinské oznamuje, že dňa 3. júla 2021 t. j. v sobotu usporiada 14. ročník verejných   streleckých pretekov v disciplíne poľovnícky parkúr. 

Preteky sú spojené s  tradičnou poľovníckou zábavou a podávaním srnčieho gulášu, cigánskej pečienky a pečeného prasiatka. Prijmite pozvanie výboru PZ a príďte si oddýchnuť a zabaviť sa v príjemnom prostredí areálu PZ. Na počúvanie i do tanca hrá skupina   VINOHRAD a F -Club. 

Záujemcovia o streľbu sa môžu zúčastniť i voľného tréningu, ktorý sa koná 2. júla 2021 t.j. v piatok od 14.oo hod.

Viac informácií na www.smolinske.eu