Preskočiť na obsah

Miestny rozhlas 22.03.2022

Zverejnené 22.3.2022.

Kategória

1.Centrum voľného času a Behá celé Záhorie v spolupráci s ďalšími firmami organizujú charitatívny prvoaprílový uletený beh. Beh sa uskutoční v priestoroch RO Gazárka. Prezentácia a štart bežcov bude v priestoroch spoločenskej miestnosti medzi jazerami 1 a 5.Beží sa v dvoch časoch o 17 a o 19 aj s čelovkou. Bežci sa registrujú formou elektronického formulára, ktorý je zverejnený na webovom sídle CVČ Beťárik Šaštín-Stráže a facebookovej stránke Behá celé Záhorie. Vašou účasťou, zaplatením štartovného 7 eur a nákupom trička podporíte handicapované deti. Nezabudnite na crazy/bláznivý doplnok, bežíme 1.apríla. Všetci zapojení, organizátori a dobrovoľníci sa tešia na vašu účasť.

2.Firma Kohaplant ponúka na predaj ovocné stromčeky, kríky, drobné ovocie a ruže.
Taktiež špeciálne hnojivo na podporu koreňového systému.
Všetky ponúkané položky sú v ponuke do vypredania zásob.
Záujemcovia si tovar môžu zakúpi dňa: 23.marca to je streda od: 15:20 hod.na predajnom mieste- na dvore obecného úradu

3.Telovýchovná Jednota družstevník Smolinské pozýva všetkých fanúšikov na
domáci majstrovský futbalový zápas 7.ligy, v nedeľu 27.3. o 15:00 oproti TJ
Koválov. Ako predzápas sa predstavia naši starí páni oproti starým pánom z
Gbelov o 10:00. Na občerstvenie budú pripravené cigánske pečienky.“

4.Výbor Klubu dôchodcov pozýva svojich členov na Výročnú členskú schôdzu, ktorá sa uskutoční v sobotu 26. marca 2022 o 16-tej hodine v KD Smolinské. Program a občerstvenie je zabezpečené. Tešíme sa hojnú účasť.

5.Kynologiský klub Smolinské, pozýva všetkých občanov na obranársky pretek, už túto sobotu 26. marca 2022. Začiatok preteku je o 8:30 hodine .Občerstvenie a  guláš z diviny zabezpečený. Tešíme sa na vašu účasť.