Preskočiť na obsah

Miestny rozhlas 03.09.2021

Zverejnené 3.9.2021.

Kategória
  • Poľovnícke združenie Smolinské organizuje dňa 11. Septembra 2021 t.j. v sobotu 1. ročník streleckých pretekov Memoriál Jána Poláka a 5. ročník súťaže vo varení gulášu, na ktoré Vás srdečne pozýva. Obidve akcie sa budú konať nezávisle na sebe v areáli PZ Smolinské.

Výbor PZ oznamuje touto cestou záujemcom o súťaž vo varení gulášu, že prihlásiť sa môžu v Bistre Ovečka, alebo emailom na adrese: michalek@smolinske.eu Termín uzávierky prihlášok je 9. Septembra 2021. Pravidlá súťaže sú zverejnené na www.smolinske.eu.

Pre troch výhercov sú pripravené poháre, medaily a divinové mäso. Prezentácia súťažných družstiev je 11.09.2021 o 11:00. hod. Predpokladaný čas ochutnávky a výdaja gulášov pre verejnosť je od  15:30 hod.

Vstup na strelecké preteky a  ochutnávku gulášov je voľný, takisto je zabezpečený bufet s občerstvením, poľovnícky guláš od 10:00 hod  a živá hudba. Príďte si pozrieť streleckú súťaž a pochutnať si na gulášoch, ktoré súťažné družstvá pripravia.

                                                                                                         Výbor PZ

  • BALETNÁ PRÍPRAVKA   NOVÝ!

Ako zistíš, či je balet to pravé pre teba? Snívaš o tancovaní na špičkách, podobne ako Felicia z rozprávky Balerína?

V Baletnom krúžku sa naučíš urobiť aj arabesku, piruetu a pozície rúk. Pridáme grand plie a nezabudneme ani na rovný chrbátik a ladný krok.

ŽIADOSŤ do záujmových útvarov treba odovzdať do 9.9.2020 v CVČ!

VOLEJBALOVÝ KRÚŽOK   NOVÝ!

Máš rád šport v kolektíve? Tak tu si ho užiješ!

Tu sa naučíš základy volejbalu a ak ich aj ovládaš určite je čo zdokonaľovať.Keď už budeme ovládať herné činnosti tak si budeme užívať hru. Aby sme sa nenudili, určite si spravíme aj mini turnaje v dvojiciach, trojiciach a možno prizveme aj rodičov  😉

Ku každému záujmovému útvaru prijímame mladých dobrovoľníkov od 13 rokov, ktorí získajú nielen skúsenosti a prax, ale aj podporia dobrovoľníctvo v meste a odmenou budú pre nich zamerané aktivity podľa ich výberu. Stanú sa súčasťou Teenage klubu.PONUKA ZÁUJMOVÝCH ÚTVAROV CVČ

v školskom roku 2021/2022KLUB DETÍ a MAMIČIEK 1+

Tvorivý ateliér Drobček 3+Pohybové hry 3+

Angličtina hrou MŠ 5+Tanečná prípravka 4+

Tanečný krúžok 6Rybársky 6+

Karate 6+Futbalový 6+

Florbalový 7+Beťárik na cestách- turistický 7+

Baletná prípravka I    5-7   NOVÝ!Baletná prípravka II   8-10 NOVÝ!

Jumping deti a mládež       NOVÝ!Volejbalový krúžok 8+        NOVÝ!

Cykloturistický 8+Veda hrou 8 +

Tvorivý ateliér 8+Volejbal dospelí                  NOVÝ!

FIT joga 13 +Hudobný krúžok  10+         NOVÝ!

Teenage klub  13+              NOVÝ!         JUMPING  NOVÝ!

Máš rád skákanie na trampolíne? Chceš sa trošku zapotiť?Tak toto je krúžok presne pre teba!

Naučíš sa základy skákania na malej trampolíne. Nudiť sa určite nebudeš, môžeš vyskákať svoj stres a pri tom sa aj dobre zabavíš a zaručene aj zapotíš.TEENAGE KLUB  NOVÝ!

Máš 13 a viac rokov? Chceš zmysluplne tráviť svoj voľný čas s rovesníkmi?Tu si na správnom mieste. Aktivity sa budú realizovať podľa vašich predstáv.

(šport, kreativita, spoločenské hry, výlety, pokec s kamošmi a v neposlednom rade vlastné nápady)HUDOBNÝ KRÚŽOK   Nový!

Myslíš, že máš hudobný sluch. Vieš hrať na hudobný nástroj a chýba ti kapela?Deti tu zdokonalia hru na hudobných nástrojoch. Cieľom krúžku je vytvoriť kapelu, ktorá bude hrať pesničky. Zároveň hľadáme do našej budúcej kapely aj spevákov – speváčky.

VÝŠKA MESAČNÉHO POPLATKUDeti do 5 r. 2€

Deti od 5 do 18 r. 3€ bez vzdelávacieho poukazu.Deti od 5 do 18 r. 1,50€ so vzdelávacím poukazom.

Dospelí od 19 r. 5€Poplatky sa uhrádzajú polročne

  1. polrok za 4 mesiace
  2. polrok za 6 mesiacov
  3.          údaje k platbe prevodom:

IBAN: SK35 0200 0000 000 0082 8182

BIC: SUBASKBX    Var. Symbol: 905

Poznámka: CVČ + meno priezvisko dieťaťa

VOLEJBAL DOSPELÍ  NOVÝ!

Tento záujmový útvar je určený pre dospelých športových nadšencov. Budeme sa pravidelne stretávať, aby sme si oddýchli od každodenných povinností a trošku si zašportovali. Nakoľko je volejbal kolektívny šport o zábavu bude isto postarané.

Kontaktné údaje: Centrum voľného času Beťárik, Hviezdoslavova 4, Šaštín-Stráže, Tel.: 0346592871, 0917932772

cvcbetarik@gmail.com, https://cvcbetarik.estranky.sk/Hýb sa, tvor a zabávaj, s Beťárikom radosť maj!           

  • Trnavský samosprávny kraj odbor dopravnej politiky upozorňuje, že od 02.septembra 2021 do 20. septembra 2021 bude možné zasielať požiadavky a pripomienky občanov na úpravu súčasne platných cestovných poriadkov,  do ktorých dopravca zohľadní časové posuny vlakov a podľa možnosti zosúladí presuny na jednotlivých prestupových uzloch. Platné cestovné poriadky sú zverejnené na internetových stránkach dopravcov zabezpečujúcich služby vo verejnom záujme. Podrobnejšie informácie nájdete na úradnej tabuli obce a webovej stránke obce .
  • Telovýchovná jednota Družstevník Smolinské, pozýva všetkých fanúšikov na domáci majstrovský futbalový zápas 7 ligy, v sobotu 4.9.2021 o 16:00 hodine oproti TJ Hradište pod Vrátnom.
  • Občianske združenie „NÁDEJ KUKLOV-SMOLINSKÉ“  a Záhorské osvetové stredisko Senica  Vás pozýva na 25. výročie založenia detského folklórneho súboru , ktoré sa bude konať 4.9.2021 o 15:00 hodine v kultúrnom dome Kuklov. V programe vystúpia :DFS Kúcanek, DFS Štvrtčan, DNS Pomněnka,  DFS Juránek, DFS Nádej